Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(bardzo)Dobry Grześ Wa-wa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polecam, nie zdecydowanym

    Komentarz


    • Zobaczyć jak Grzesiek pracuje to jak powiedzenie " zobaczysz - zrozumiesz". 100 % profesjonalizmu. Bardzo dziękuję jeszcze raz za dziś

      Komentarz


      • zawitałem dziś ze swoim starym problemem, znaczy Octavią :wink: , Grześ postukał popukał i auto lepiej hamuje
        O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

        Komentarz


        • Dzisiaj 3 najwazniejsze elementy z bialej karteczki zostały naprawione . Zostały jeszcze dwa . A DGW pozostaje jak zwykle polecić. Dzięki i pzdr

          Moja Octavia:
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=mikewrc

          Było: 116,3KM / 279,5Nm
          Jest: 143KM / 325,9NM

          Komentarz


          • Piątek.... sytuacja awaryjna..... szybkie zastanowienie...... i telefon do DGW.
            Zawalony robotą, ale usłyszałem.... Dobra przyjeżdżaj..... zrobimy..... i się udało.....

            Kurcze...... Jak zwykle super, jak zwykle profi i jak zwykle z dużą cierpliwością do najróżniejszych pytań.....z mojej strony

            Już się nie mogę doczekać kiedy będzie bliżej.....

            Bo zostało trochę na karteczce.... i sprzęgło i rozrząd i przegląd się zbliża...... :diabelski_usmiech

            Szczerze polecam.....

            A tak apropos pytań.... Co z piękną niebieską..... Kiedy staje na podnośniku? Sezon już niedługo..... DGW RT już się szykuje
            Martino
            125 KM /272 Nm - to już było....
            teraz jest duży "+"
            dgw.esite.pl


            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
            -----------------------------------------------
            PerfectService by DobryGrześWawa

            Komentarz


            • Witam, mam pytanie czy DGW..zajmie się moją Cordobą :? czy tylko dopieszcza Skody :roll:

              Komentarz


              • zapomniałem dodać że to benzyna ops: Pozdrawiam

                Komentarz


                • Zamieszczone przez cordoba2004
                  zapomniałem dodać że to benzyna ops: Pozdrawiam
                  to raczej nie ale próbuj a jak nie da rady to wal tu Forum - Octavia Club Polska
                  O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                  Komentarz


                  • Być może, że w nowym warsztacie i benzynę będzie robił Grzesiek. Niech sam się odezwie i wtedy będziemy wiedzieć.....
                    Martino
                    125 KM /272 Nm - to już było....
                    teraz jest duży "+"
                    dgw.esite.pl


                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                    -----------------------------------------------
                    PerfectService by DobryGrześWawa

                    Komentarz


                    • loru, martino....dzięki za info

                      Komentarz


                      • Dlaczego w mojej okolicy sami partacze, to jest jakaś masakra, pozdrowienia dla DGW, niech otworzy filię w Kujawsko-Pomorskim!

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez natash
                          Dlaczego w mojej okolicy sami partacze, to jest jakaś masakra, pozdrowienia dla DGW, niech otworzy filię w Kujawsko-Pomorskim!
                          Ponoć skoda auto zaczęła badania nad klonowaniem człowieka i w każdym aso mają mieć takiego jednego DGW :diabelski_usmiech
                          Best ET = 13.666
                          Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                          PerfectService by DGW

                          http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                          Komentarz


                          • Się śmiejecie, a ja daje auto gamoniom i się niepotrzebnie irytuje :P

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez natash
                              Się śmiejecie, a ja daje auto gamoniom i się niepotrzebnie irytuje
                              My się nie śmiejemy..... tylko doskonale rozumiemy Twoją irytację.
                              Martino
                              125 KM /272 Nm - to już było....
                              teraz jest duży "+"
                              dgw.esite.pl


                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                              -----------------------------------------------
                              PerfectService by DobryGrześWawa

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez natash
                                Się śmiejecie, a ja daje auto gamoniom i się niepotrzebnie irytuje
                                Ja aż za dobrze wiem o czym mówisz. :evil:
                                W Polsce nie ma kryzysu.
                                Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                Komentarz


                                • idzie nowe, nawet pierwszego niezadowolonego klienta spotkałem :haha:
                                  Załączone pliki
                                  saport techniczny baj DGW
                                  była BKD+DSG '05 120kkm
                                  była BXE '08 190kkm
                                  no i nie ma :-)

                                  Komentarz


                                  • Jeżeli to ten sam warsztat to grubo się tam zmieniło

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez natash
                                      Jeżeli to ten sam warsztat to grubo się tam zmieniło
                                      zupełnie inny
                                      saport techniczny baj DGW
                                      była BKD+DSG '05 120kkm
                                      była BXE '08 190kkm
                                      no i nie ma :-)

                                      Komentarz


                                      • Przenosiny ? Jak możesz napisz mi na PW nowy adres.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez natash
                                          Przenosiny ? Jak możesz napisz mi na PW nowy adres.
                                          z Bydgoszczy będziesz jechał?
                                          nie wiem czy sobie życzy więc niech sam ogłosi.
                                          saport techniczny baj DGW
                                          była BKD+DSG '05 120kkm
                                          była BXE '08 190kkm
                                          no i nie ma :-)

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez szkoda
                                            idzie nowe, nawet pierwszego niezadowolonego klienta spotkałem
                                            tydzień przed świętami troszkę inaczej to wyglądało

                                            ale super, że już finisz.... bo zielona czeka niecierpliwie :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                                            Martino
                                            125 KM /272 Nm - to już było....
                                            teraz jest duży "+"
                                            dgw.esite.pl


                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                                            -----------------------------------------------
                                            PerfectService by DobryGrześWawa

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez szkoda
                                              zupełnie inny
                                              jest tam jakiś szyld ? za tydzień będę wizytował i nie chciał bym błądzić za bardzo.
                                              O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                              Komentarz


                                              • loru, "jakiś tam" to jest, właścicielowi jak na razie samemu zdarza się wjeżdżać nie na tą posesję co trzeba
                                                saport techniczny baj DGW
                                                była BKD+DSG '05 120kkm
                                                była BXE '08 190kkm
                                                no i nie ma :-)

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez szkoda
                                                  loru, "jakiś tam" to jest, właścicielowi jak na razie samemu zdarza się wjeżdżać nie na tą posesję co trzeba
                                                  thx najwyżej będą na mnie trąbić że wolno jadę
                                                  O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                                  Komentarz


                                                  • Kurcze Ten to zawsze wyskoczy
                                                    Czas najwyższy przyszedł i do decyzji dorosłem aby warsztat zmienił miejsce 8)

                                                    Na dzień dzisiejszy po ponad miesięcznym remoncie, powiedzmy że powoli zaczynam działać. Prace remontowe nadal będą trwały
                                                    ze względu na to że chcę zrobić wszystko po swojemu (no może nie dosłownie wszystko bo aż tyle kapitału nie ma)

                                                    Z najważniejszych rzeczy to powiększa się ekipa o jednego młodego człowieka który mam nadzieję spełni wasze oczekiwania pod względem jakości napraw (moja w tym głowa). Wiem że trochę ryzykuję ale niestety nie dam rady sam pracować a z drugiej strony
                                                    terminy nie powinny być już aż tak długie co jest nie wątpliwie dużym plusem. Założenie główne jest takie samo i się nie zmienia:
                                                    najpierw jakość, potem jakość i na końcu jakość. Czas wykonywania napraw nie jest dla nas priorytetem ponieważ nie o to tu chodzi.
                                                    Nie idziemy na ilość przerobionych aut.

                                                    Kolejnym udogodnieniem i nowością u mnie będzie możliwość zmiany ogumienia, wyważenia kół i większość czynności związanych z wulkanizacją

                                                    a na deser:
                                                    w końcu będzie można wykonać pomiar i ustawienie geometrii auta (za około miesiąc)

                                                    Kolejny krok o którym mam nadzieję poinformuję niebawem to w końcu serwis aut benzynowych. Jeszcze nie teraz ale być może już niedługo

                                                    Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze i proszę o wyrozumiałość ponieważ adaptacja do nowego miejsca chwilkę może potrwać

                                                    Pozdr.
                                                    DGW


                                                    Nowy adres warsztatu:
                                                    Ożarów Maz. ul. Poznańska 237
                                                    dojazd komunikacją miejską nr. linii 721
                                                    Załączone pliki
                                                    NFPNorth-West
                                                    2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                                                    WARSZTAT www.dsize.pl
                                                    ->
                                                    CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                                                    spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X